Sıkça Sorular Sorular Ne Yaparız ?

Tarzsec.com olarak her zaman alışveriş yaptığınız popüler alışveriş sitelerinin ürünlerini tek bir site altında sizlere sunarak kolay ve hızlı alışveriş yapmanıza yardımcı oluruz. Tarzsec.com aslında bir minik google diyebiliriz :) Sizlere moda, dekorasyon gibi konularda belirli markalar arasında arama yapan bir arama motorudur.

Ürünleri Nasıl Alırım ?

Beğendiğiniz ürüne tıklayarak ilgili alışveriş sitesine yani bildiğiniz popüler alışveriş sitesine yönlenirsiniz. Buradan ürünü satın alabilirsiniz.

Ürünlerin Ödemesi Kime Yapacağım ?

Ürün ödemesini tarzsec.com almaz. Ürün ödemelerini satın almış olduğunuz alışveriş sitelerine ödersiniz. Yani Türkiye'nin güvenilir alışveriş sitelerine ürün için ödeme yapmış olursunuz. Bu yüzden tarzsec.com için güven probleminiz olmasına gerek yoktur.

Ürünlerimi Kim Kargoya Verecek?

Ürünleri satın aldığınız site kargolayacaktır. Biz sadece yönlendirme yaptığımız için kargo işlerine biz ilgilenemiyoruz. Biz sadece sitede kargo, ödeme koşulları gibi bilgiler verebiliriz.

Ürünler Kusurlu Çıkarsa Nasıl İade Edeceğim ?

Ürünleri satın almış olduğunuz popüler alışveriş sitelerine iade edebilirsiniz. Zaten ürün elinize ulaştığında fatura, adres, kargo bilgileri ödemeyi alan siteye ait olduğunu göreceksiniz. 

Aşağıdaki Soruları Kime Sormalıyım ?

Her alışverişte elbet sorulacak sorular oluyor. Bunların ilgileri kim olduğunu bilmeniz, alışveriş daha hızlı ve problemsiz olmasını sağlayacaktır. Bu sorular;

  1. Sipariş takibi
  2. Ödeme yöntemleri
  3. İade ve değişim
  4. Ürünlerin stok bilgileri
  5. Kargo seçenekleri ve teslimat süresi

Bu konuları ürünü satın aldığınız internet mağazasına sormanız gerekmektedir. Ürünlerin tüm gönderimi ve faturulandırılmasına kendilerine ait olduğu için sağlıklı sonuç için bu siteler ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Herşeyi Anladım Ne Yapmalıyım ?

Hemen Tarzını Seç, iyi alışverişler ;)